Історія однієї казки

16 березня для учнів 2-В, 3-А, 3-В, 2-А класів відбулося знайомство з героями казки «Каліф-чорногуз», німецького письменника Вільгельма Гауфа.

Доля йому відвела короткий час перебування на землі. Він не прожив навіть двадцяти п’яти років. Народився 1802 року в Штудгарті. Швабія була знаменита тим, що за часів Гауфа  там пам’ятали легенди про минуле цієї землі, і особливо цінували людей, котрі вміли розповідати найцікавіше.

Популярність Гауф здобув завдяки тритомнику «Альманах казок», що вийшов друком  у 1826-1828 роках. У ньому втілилося захоплення письменника Сходом.

У казці «Каліф –чорногуз» живе добрий і благодушний каліф та його вірний візир, які зазнають прикрих пригод  від злого чарівника, прекрасна та добра  принцеса. Реальність і вигадка   тісно переплетені і в цьому винні не тільки чарівні сили.

Вільгельм Гауф чудовий оповідач .

Слухаючи казку, діти уявляли той далекий  Багдад, його жителів. Вони співпереживали разом з персонажами твору.

Арабська казка залишилася в серцях дітей.