Є книги з якими, зустрівшись в дитинстві, можна надовго заприятелювати, або навіть закохатися в них, і надалі вони супроводжують усе життя!

До категорії таких належить твір лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка Мирослава Дочинця «Напутні дари – для дітвори від карпатського мудреця Андрія Ворона». Він відкриває світ чудової живої природи, розкриває дар унікального людського досвіду, повідає про захоплюючі пригоди і дитячі відкриття. А ще прилучає до звичаїв і традицій нашого народу, до скарбів духмяної української мови.

Про це розповіли працівники книгозбірні учням 4-А класу (класовод Людмила Саранчук) БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК», які завітали 1 лютого до храму книги. Знайомлячи школярів з новенькою книгою, бібліотекарі повідали дітям про 104-річного карпатського мудреця дідо-всевідо Андрія Ворона. Фахівці книгозбірні переконали четвертокласників, що читання цього твору буде приємним і корисним. Бо кожен із рядків цінний у своїй мудрості. А скільки загадкового ховається між рядками!

Напутні ради-поради Андрія Ворона, його оповідки, крилаті слова з його вуст, як наповнити втіхою кожен свій день – все це у новій книзі Мирослава Дочинця.

«Будьте вдячними; втішайтеся з кожної своєї справи; сподівайтеся тільки на краще; робіть те, що любите, і любіть те, що робите; робіть добрі вчинки; живіть з тими, кого любите».

Мудра книга чекає на вас!

Ксенія Гнуда