Про безпеку дітей дбаємо і школярів цього навчаємо

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички культури безпечної поведінки, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. Вони не завжди відчувають небезпеку, тому часто стають жертвами через незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

16 листопада в нашому закладі відбулось інформаційне бюро «Про безпеку дітей дбаємо і школярів цього навчаємо», на яку завітали учні 3-А класу. Дітям представили видання про правила безпеки, які розраховані на їх вік. Детально зупинилися на книзі Ілька Лемка «Дітям про безпеку», яка нещодавно надійшла до нашої книгозбірні. Вона розповідає дітям та їхнім батькам про основні засади дитячої безпеки в різних життєвих ситуаціях: вдома, на вулиці, на природі, у мережі Інтернет. Якщо правильно розвивати й підтримувати в дітей навички особистої безпеки, вони допоможуть їм відчувати себе захищеними.