Відчуття щастя і романтики

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У нашому закладі сьогодні  у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Запрацювала фотозона, де кожний охочий міг сфотографуватись. Також для діток з особливими потребами відбувся майстер-клас з виготовлення вітальної листівки. І на завершення – відбудась конкурсно-розважальна програма “Хто зверху?” між учнями та ученицями 9-10 класів.

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.