Візьму я в руки хліб духмяний!

10 листопада учні 6-Б  та 6-В класу   разом із бібліотекарями селищної бібліотеки провели етногодину цікавої розмови «Візьму я в руки хліб духмяний», де були ознайомлені з традиціями  його випікання. З хлібом зустрічають дорогих гостей, одружують молодих, входять у новий дім. Тож скільки йому років? Поблизу єгипетського міста Асуана знайшли зерна ячменю, якому близько п’ятнадцять тисяч років. Коли  в Єгипті вперше з’явився печений хліб, його подавали, як окрему страву.

Школярі подивилися мультфільм «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб» за мотивами твору Г.К.Андерсена, прослухали аудіоказку «Золото і хліб».

Потім всі разом відвідали ТОВ «Білоцерківський хлібокомбінат», одне з найстаріших підприємств Київщини. Його історія бере свій початок з 1938 року. В ті далекі часи хлібокомбінат являв собою пекарню потужністю 46 тонн формового хліба на добу. Асортимент складав всього чотири найменування. Початок Другої світової війни перервав роботу підприємства, завод був частково зруйнований. Поновив роботу тільки в 1944 році, за рахунок зусиль працівників. В 1967 році хлібзавод отримав статус хлібокомбінату.

Асортимент підприємства постійно оновлюється. Інженери-технологи розробляють нові рецепти.

Школярі подивилися процеси підготовки і випікання хлібобулочних виробів.

Екскурсія дуже сподобалася! Враження незабутні!