Як прикрасити ялинку

Наближаються новорічні свята і всім нам дуже хочеться прикрасити ялинку. Це можуть бути традиційні скляні кульки і іграшки з магазину. Але все має йти від серця. Набагато краще зробити іграшки своїми руками.

6 грудня бібліотекар Юлія Сидоренко  провела  майстер- клас «Як прикрасити ялинку» для учнів 4-В (класовод Наталія Бортяна), 4-Б (класовод Ніна Кайзерова), 3-В (класовод Тетяна Осипенко) класів БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК».

Діти виготовили  з  кольрового картону іграшки: білочку, ведмедика, вовка, синичку і снігура. А ще веселого сніговита, ялинку та новорічного  дзвоника. Ними вони прикрасять дома ялинку.

Креативно, затишно і оригінально буде виглядати в кожній оселі пухнаста красуня. А іграшка зроблена дитиною стане найгарнішою та найулюбленішою і найдорожчою.