Масниця. Зустрічаємо весну калачем і підсмаженим млинцем

Масниця – дохристиянське свято на честь пробудження весни. В народі поширені й інші назви свята Масниця. Його називають Колодієм, Масляною або Сиропустом, Пущенням, Сирним пущенням, Сиропусним тижнем.

Люди  здавна на Масницю випікали млинці як символ сонця, тепла перемоги весни над зимою.

Шумно, галасливо і весело пройшла народознавча толока «Зустрічаємо весну калачем і підсмаженим млинцем» для читачів-учнів 7-Б класу (класний керівник Наталія Бадзюх) БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК». Бібліотекар  філії №3 Юлія Сидоренко розповіла дітям про кожен день святкування, який мав окрему назву. Понеділок іменують «Зустрічі», вівторок масничного тижня в народі прозвали «Заграш», середа звалася «Ласункою», четвер у  народі здобув назву «Розгуляй – четверток», у п’ятницю проходили «Тещині вечори», в суботу «Невістчині посиденьки», «Днем прощення» називали неділю.

Школярам було цікаво дізнатися про те, що у різних районах України на Масницю вареники роблять різні –  на Заході їх вирізають з тіста склянкою, кладуть начинку і заліплюють, так виходять півкруглі вареники, на  Півдні – ріжуть на квадрати і заліплюють по діагоналі, щоб вареник був трикутним, на  Полтавщині роблять великими, як пиріжки, на Гуцульщині – дрібними.

Діти переглянули відео «Масляна на Закарпатті», «Традиції світу», активно взяли участь у розвагах, іграх, конкурсах, виготовили з кольорового паперу символ зими.

А загалом Масляна – це не тільки млинці, вареники, пироги, це насамперед сімейне свято, і чудова нагода зустрітися з близькими та рідними разом, провести зиму і зустріти весну.